Duben 2013

Koláž od ruských fans

30. dubna 2013 v 19:27 | Marcela |  news
we love you so much! Don't give up! s láskou!

THANKS TO RUSSIA! YOU ARE AWESOME GUYS! LOVE YOU! <333

Fanynky z Ruska pro nás vytvořily tuto koláž. Rozhodly jsme se, že by bylo učitě dobré a slušné jim to oplatit. Proto se, prosím, do zítřka do 12 hodin dopoledne vyfoťte s ruskou vlajkou (popřípdě ji přidělejte počítačově) a fotku nám pošlete na e-mail: killerpilzecz@email.cz

UnserDing radio koncert [ 1.5.2013 ]

30. dubna 2013 v 16:36 | Marcela |  news
Zítra od 20:00 můžete na německém rádiu UnserDing poslouchat dva kompletní radio koncerty. První začíná ve 20:00 a zahraje na něm kapela Pickers. Killerpilze přijdou na řadu v cca. 21:15. Poslouchat můžete ZDE.

VÝPRODEJ fan předmětů

30. dubna 2013 v 14:09 | Marcela |  news
Na online shopu Killerpilze probíhá nyní výprodej/doprodej fan předmětů. Některých věcí už je malé množství a další už nebudou k dispozici. Tak pokud chcete KP čepici, tričko, tílko, šálu, tašku, hrníček, zapalovač a další, směle na SHOP. :))


PROMOTION – PROPAGACE

28. dubna 2013 v 23:22 | Andrea |  news
In english:
Hi everyone, we need your HELP. :) We are from The Czech Republic and we want guys here, of course, haha. But there's not much fans so we need every fan who can come to Prague on concert. But there's one thing, we must do. Promotion. Promotion. Promotion. So if you can help us, please go on reading.
There's one sample form.
In czech:
Ahoj všichni, potřebujeme vaši pomoc. Jsme z České Republiky a chceme kluky dostat sem, samozřejmě. Ale není tu tolik fanoušků, takže potřebujeme každého nového fanouška, který by přijel na koncert do Prahy. Je tu ale jedna věc, kterou musíme udělat. Propagace. Propagace. Propagace. Takže pokud nám chceme pomoct, čtěte dál.
Tady je jeden ukázkový formulář.


( the see below from picture ) ( ono viz z formuláře )
In czech:
Dobrý den, prosím o zahrání písničky Nimm mich mit od kapely Killerpilze. Pokud ne Nimm mich mit, tak nějaké jiné písničky od nich. Je to pro všechny české fanoušky. Pokud vás kapela zaujala, přidejte se na facebook Killerpilze CZ, budete rádi za každého nového člověka.
In english:
Hi, please play a song Nimm mich mit from the Killerpilze. If you can't Nimm mich mit, you can some other song from them. It's for all czech fans. If you can, you can join us on Facebook page Killerpilze CZ, we'll be happy for new person.

PLEASE WRITE IN CZECH! :)

Anketa

28. dubna 2013 v 21:20 | Marcela |  news


Máme pro vás takový menší, leč velice důležitý dotaz. Jak mnozí z vás už vědí, plánuje se koncert Killerpilze v České Republice. Po menších překážkách je tu možná na obzoru nová cestička. Než se po ní ale vydáme, je tu jedna dost zásadní otázka - Kolik z vás by na koncert vlastně přišlo? Své odpovědi můžete psát buď do komentářů, nebo se, prosím, zůčastněte ankety na facebooku - TADY.


Budeme moc rádi, když se ankety zúčastníte a budete sdílet se svými kamarády a známými. Zabere nám to jen pár sekund a nám, ale vlastně i sobě, tím strašně moc pomůžete. Všem předem moc děkujeme. :)

Killerpilze na českých rádiích?

28. dubna 2013 v 15:41 | Marcela |  news

Chcete, aby Killerpilze přijeli a udělali koncert v České republice? Chcete Killerpilze slyšet i na českých rádiích, číst o nich v českých novinách a časopisech? Odpověděli jste si aspoň na jednu z těchto otázek "ANO" ? Tak pokračujte ve čtení, protože právě VY toho všeho můžete dosáhnout, můžeme toho dosáhnout společně, ale musíme si věřit, pomáhat si a TÁHNOUT ZA JEDEN PROVAZ!!!

Právě teď pro vás máme první úkol: Podaří se nám společně dostat Killerpilze do českých rádií? Pište si o ně do písniček na přání. Tady máte pár odkazů, kde tak můžete učinit (samozřejmě budeme rádi, když budete psát i jinám - odkaz potom můžete sdílet v komentářích nebo na facebooku) :


Jdeme do toho? Zvládneme to společně?

Novinky z Grell tour po Francii

26. dubna 2013 v 13:37 | Andrea |  news


Pokud vás zajímá, jak probíhá turné po Francii, tak se podívejte na kpwebfrance.net, kde najdete tweety, fotky, videa, fotky z M&G a další.