Únor 2013

Interview - on3 [ screens ]

28. února 2013 v 22:04 | Andrea |  screens
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Zpráva od Johannese [ 28.2.2013 ]

28. února 2013 v 18:20 | Andrea |  messages

Drazí přátelé, společníci, příjemní lidé!

Byla to dlouhá cesta, dostat se až sem, ale už stačí se jen jednou vyspat a Grell, deska plná vášně, radosti a lásky, bude stát v regálech obchodů. Díky každému, kdo nás upřímně podporuje, kdo si objedná, koupí, poslechne, kdo se společně s námi těší a kdo nám řeknu svůj názor.
V tuto chvíli děláte tohle všechno k neuvěřitelné cestě.

Nebylo vždy jasné, že bychom jednou mohli sedět u on3 a dělat rozhovor, a ukazuje se, že jsme taky udělali něco pořádného. PŘÍSAHÁM, že vás v blízké době nebudu bombardovat tolika materiály, jako v posledním týdnu. Ale velké díky všem, kteří se těší mnou.

Abych to krátce shrnul: ZÍTRA. KILLERPLZE. GRELL. 2013
Jsem šťastný, líbám vás.

OKAY // NOVINKY!!! // BAVORSKÁ KAPELA TÝDNE

27. února 2013 v 20:19 | Andrea |  messages

Je to všechno šílené. Omlouváme se, jestli o nás právě hodně čtete, ale je toho hodně, co říct. Ještě jeden a půl dne. Děláme všechno pro to, aby vám zítra nebo pozítří přišli všechny věci, které jste si objednali v KP - shopu. Pokud chcete mít desku definitivně v pátek, objednejte si ji nejlépe přímo na amazonu!

Mocný on3 nás jmenoval "Bavorskou kapelou týdne". Navštívili jsme tam ty příjemné lidi, zahráli dva songy a první je exkluzivně TADY:
http://www.youtube.com/watch?v=q5F4YCYOKg4Dáváme je teď všechny do této zprávy, abyste si je mohli přečíst.

Jeden podrobný rozhovor s Jo (takže opravdu podrobný):
http://karokolumna.wordpress.com/2013/02/24/kidnapped-jo-von-den-killerpilzen/

Tak, a ZÍTRA pro vás nejpravděpodobněji máme dvě světové premiéry: Ve 12 hodin bude na Putpat zbrusu nový, dlouhý a exkluzivní deník ze studia 2 a pak uvidíme, co ještě přijde…

Přátelé, zítra ještě jednou pár okrajových informací, ale máme pocit, že musíme dát pomalu dítě jménem GRELL z rukou, takže je to teď na vás! Třesou se nám kolena, jsme naprosto rozrušeni, spíme málo, pijeme ještě víc kafe, všichni u killerpilzerecords jedou na plný plyn a jme šťastni, jak tu jde všechno na odbyt…

LOVE, LÁSKA, RADOST! Tak se cítíme!

Přejeme hodně zábavy s GRELL a kdo ho teď objedná na amazonu, má vše ještě v pátek:
http://www.amazon.de/Grell-Killerpilze/dp/B00AZBCHF0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1358494935&sr=8-1

Líbáme! Opravdu. Z celého srdce.

Kapela týdne - Killerpilze ( www.br.de )

27. února 2013 v 18:53 | Andrea |  articles
I když je jim teprve dvacet, v hudebním obchodě jsou mnichovští Killerpilze už zkušení mazáci. Není divu, že jejich nové a jimi samotnými vyprodukované album "Grell" zní tak vyspěle.

Přišli, aby…
…šli vlastní cestou. V roce 2005 byli Killerpilze vystřeleni na vrchol, z vesnické kapely k mediálním hvězdám. Následovala vyprodaná německá turné, vřeštící fanynky a schůzky s médii. Když jim, ještě jejich společnost chtěla nařizovat, jakou hudbu mají dělat, zatáhli kluci za trhací lanko.

Jejich nové album…
…vyjde pod záštitou jejich vlastní společnosti "killerpilzerecords", kterou založili v roce 2009. Kromě toho je album po albu "Ein bisschen Zeitgeist", které vyšlo v roce 2011, znovu produkované samotnou kapelou.

Hudba pro…
…vyprodané haly. Toto album je rozhodně popová deska, něco mezi Toten Hosen, Beatsteaks a Silbermond. Tahle hudba je pro každého, kdo může jít na koncert nebo zapnout rádio. Killerpilze to umí prostě jen ve velkém.

Na afterparty AC/DC…
…by Killerpilze vyzvali blues-rockery na bitvu. Disciplína: kytarové solo. Těžko představitelné, že by měli kluci z Dillingeru proti australským legendám šanci. Ale video z toho by byl v každém případě Youtube - hit..

Sen by se stal skutečností, kdyby…
…stáli ve studiu s Cursem, Sidem, Casprem, Marteriem a kapelou Kraftklub, říkají. To by mohlo být pěkně syté, kdyby spolu všichni společně hráli. Ale stejně tak velké, jako hudba Killerpilze, je určitě také jejich pracovní místo.
Nový photoshooting ( nejspíše ke GRELL ) [ HQ ]

24. února 2013 v 20:30 | Andrea |  photoshoots
Našla jsem jednu fotku ( rozdělenou ) v perfektní kvalitě. [ HQ ]
image host image host image host
spodní část:
image host image host image host

Killerpilze s novým albem: „Můžeme dělat i pop.“

23. února 2013 v 13:29 | Andrea |  articles

Hudebně byly poslední dva roky kolem Killerpilze klidnější, však jsou také na podiu tito tři kluci Jo, Mäx a Fabi velice aktivní více než sedm let a v minulosti odehráli koncerty po celé Evropě. 1. března vyjde třetí album s názvem Grell, vyprodukováno zcela ve vlastní režii.

Klatsch-tratsch.de se s panstvem sešel, aby si s nimi popovídal.Nové fotky ( klatsch-tratsch.de )

22. února 2013 v 21:55 | Andrea |  Band
image host image host image host image host

Killerpilze >>Grell<<

22. února 2013 v 12:56 | Andrea |  articles

www.intro.de (c) killerpilze.blog.cz


Už dlouho nejsou jen školní kapelou z Bavorska.

Přestěhovali se do Berlína, zmužněli a vybavili se songy o užívání kokainu. Co zůstalo, je jen ten pevný, zkreslující název.
Texty na >>Grell<< jsou otřesnou puberťáckou poezií o ztrátě místa a orientace. Nejedna pointa překvapí (>> až na >Breaking Bad< a >Mad Men< ne moc zvládnuto <<), u mnohých by se ale člověk musel sám na začátku 20tiletý, opilý, přestěhovat do hlavního města, aby se zapojil do toho patosu. Hudebně nedělají už jen pop-punk, ale odvážně se brodí do světa pompézního rocku, jednotně to zkouší se zvukem a písněmi. >> Je to skvělý, už fakt nejsme žádná děcka << nebo >> Co bych měl studovat? << zpívají.

Kapela jako deník respektive čadící blog. Tak to vypadá. A teď se jde pracovat nebo slavit. Uvidí se, kam vás to ještě zavede.

Ve třech slovech: nacházející se / patos / pompézní