Prosinec 2012

Friendship Johannes & Mäx

31. prosince 2012 v 16:55 | Andrea |  Other
By David Schlichter 2011 [ + 3 ]

31. prosince 2012 v 12:30 | Andrea |  photoshoots
Bohužel jsem je zatím nenašla v HQ [ + 3 ]

image host image host image host

Hard facts Grell [ článek z 30. 11. 2012 ]

30. prosince 2012 v 21:49 | Andrea |  Jubelundstaub blog

Drahá KP-rodino, milý nový návštěvníku, ahoj pěkně všichni!!!

Chceme vám dnes poskytnout pár stručných fakt o G R E L L, aby vám nechybělo žádné info…pojďme na to!!
Už jeden a půl roku (a pořád ještě) pracujeme na tomhle monstrózním albu a právě jsme na konci tažení, ještě sem a tam produkujeme nějaký song, kutíme, přiděláváme a zbožňujeme to. Zároveň si ale chceme hodit nohu přes nohu a nic neuspěchat a nepublikovat. Proto se ještě ani tady nedozvíte datum vydání…chceme prostě, abychom všichni v našem malém týmu oslavovali songy tohoto alba.

Když už jsme u týmu, i tady vám chceme objasnit detaily. Jak už možná někteří zaznamenali, produkujeme si desku kompletně a 100% sami!!! Rozhodli jsme se dát Mäxovi plnou zodpovědnost, protože on je opravdový machr přes zařízení, a proto jsme se rozhodli nestrkat tisíce euro do drahých nahrávacích studií a producentů. Jednoduše také proto, že si to s naší nálepkou nemůžeme dovolit..
Mimo to - a teď je to napínavé - s G R E L L máme na palubě nového muže, nový tvůrčí subjekt: Curse. Mnozí z vás ho znají jako světlo německého hip-hopu a poutače, který se dotýká úžasnými texty a hloubkou. Bylo pro nás důležité, přiučit se s novým albem něco nového a posunout se tak o krok dopředu. To jde jen, když jste kritizováni a jsou na vás kladeny nároky, když diskutujete a najdete někoho, kdo přesně rozumí vaší vizi o albu. Tuto pomoc jsme našli u Cruse, výkonného producenta. Výměnou s ním byly základy cca. 300 nahrávek a budou další. :D Jsme hrdí, že tak respektovaný umělec rozuměl našim představám a zformoval je s námi.
K situaci "značka" : Album G R E L L bude vydáno pod záštitou "killerpilzerecords". Boom!!! Také tady zůstáváme 100% nezávislí. Během produkce jsme mluvili s několika velkými společnostmi, jejichž zájem nás těší, ale skupinu Killerpilze chceme budovat nadále obezřetně. S veškerou krví v srdci, nasazením a vidinou našeho malého týmu. Co přinese budoucnost, se uvidí, faktem je…
Killerpilze zůstávají nezávislí na své značce a potřebují k tomu vás, fanoušky!, KP-rodinu!!
Sedíme na jedné loďce s týmem 4-5 lidí a spřádáme ty nejbláznivější nápady… každý trailer, každé video, každý plakát… všechno, co ještě přijde, pochází z našich praštěných hlav a občas ani sami nevíme, jak bychom měli naše plány realizovat. Ale i zde platí: vášeň a nasazení. Tolik se bavíme u všech těch věcí, které si vymýšlíme a nějak je zdoláváme, protože každý z nás na tom pracuje 24 hodin, 7 dní v týdnu… a milujeme to! Když člověk ručí za svoje nápady, může něčeho dosáhnout. A to máme v úmyslu.

Samozřejmě cítíme sem a tam protivítr - ať je to nepříjemná diskuze o názvu (ne, pořád se budeme jmenovat Killerpilze), ať to jsou rozhlasové stanice, které nás ještě pořád nechtěj hrát kvůli naší image, nebo názory, které hlásají, že zníme pořád stejně jako před šesti lety - věříme v sebe a především věříme v sílu NÁS + VÁS DOHROMADY!!! #kp - rodina
V současné době pozorujeme, jak si nás všímá pořád víc nových lidí, kterým se líbí naše hudba a začínají se zabývat touto skupinou a našimi vizemi, a to nás dělá zatraceně hrdými, že můžeme po deseti letech plně přesvědčeni říct: nikdy jsme se nezapřeli a pracujeme na úžasném projektu, za který jsme obdrželi již nejedno vřelé slovo.
Nakonec se ještě počítá, co všechno jsme společně postavili na nohy. A to, že song "Grell" měl během týdne nad 7000 kliknutí, byl více jak tisíckrát stáhnut a trailer získal jen pozitivní hodnocení, nás utvrzuje v tom, co děláme: Nadále pracovat na tomto albu a následovat náš sen!
Nemáme finanční prostředky, koupit nás do televize, nemáme ani žádnou politickou přilnavost, tak jako velké nahrávací společnosti, ale věříme v to, že dobrá hudba je jako voda a najde si svou cestu. K vám a přes vás k někomu dalšímu.
Věřím vám, že téma KILLERPILZE zmíníte v rozhovoru s vašimi přáteli a jinými lidmi, že přidáváte odkazy, hlasujete pro nás nebo nás chcete v radiovém vysílání, klikáte na videa… každá maličkost, kterou nám dáváte, je víc, než si můžeme přát a jsme hrdí!

Tak, teď ještě jednou:

Album: G R E L L
Značka: killerpilzerecords/südpolrecords
Booking: Sparta Booking / Südpol Booking
Producent: Killerpilze
Grafika a design: David Schlichter

( Za článek mockrát děkuji Marcelce, která se stala mým andělem! Děkuju mockrát. )

Jo & Mäx ( Mnichov, 2.11.2012 )

29. prosince 2012 v 20:05 | Andrea |  Other
image host

Johannes ( YOU DECIDE WHO YOU ARE )

29. prosince 2012 v 19:44 | Andrea |  photoshoots
Nevím, zda tahle fotka patří k těmhle, které nejspíš patří k novému focení ke GRELL, každopádně tahle tu ještě není.
Fotka je z Facebookovské stránky oblečení YOU DECIDE WHO YOU ARE.image host image host

Song od Killerpilze Die Stadt Klingt Immer Noch Nach Uns z alba Grell

27. prosince 2012 v 10:45 | Andrea |  ROZHOVORY
Killerpilze mají po dvou letech nepřítomnosti opravdu skvělé album. Nová píseň Die Staft Klingt Immer Noch Nach Uns je nyní k dispozici pro všechny zdarma ke stažení.

GRELL. Zatímco se všechno dostává na povrch, kluci nechávají všechno za sebou. Lze popsat pozdvižení a posunutí uměleckého zlomu. Grell je páté album Killerpilze. Grell je nový začátek.

A první skutečná známka života je nový singl Die Stadt Klingt Immer Noch Nach Uns, který je, podle skupiny, jednou z klíčových skladeb na albu. Píšeň, která je o loučení a nových začátcích. Pro některé to může být óda na maloměsta, pro jiné zvuk velkoměsta.

,,Smáli jsme na Slunci a křičeli na Měsíc. Každý song, který jsme zpívali, je evergreen."

Řádky, které jsou více než jen série momentů, tři a půl minuta hudby, která vypráví o mládí. Ať jste mladí nebo je vše pár let za vámi, budete vtaženi do magických tónů. Tyhle časy by totiž neměly být nikdy zapomenuty.

Také video trailer k Die Stadt Klingt Immer Noch Nach Uns, který je venku pár dnů, má velký počet kliknutí na YouTube, kapela se vrací v sofistikované umělecké vizi. Není divu, že je píseň tak populární, najde se v ní opravdu každý. Vidíme zde touhu a vášeň, Killerpilze jsou zpět.

Po čtyřech albech, včetně pohádkové kariéry, vzestupů a pádů, obav, pochybností a vytrvalosti, se Killerpilze s GRELL opravdu našli. Na následujících 13ti písních ukazují, jak moc za poslední 10 let své kariéry stoupli, dospěli a z mladé kapely jsou mladí umělci.

Těstě se na následující měsíce a sdílejte tohle vzrušení, které se děje kolem kapely. Sluchátka na uši a zapněte rádio. Ať už jde o naše město, nebo vaše město - Die Stadt Klingt Immer Noch Nach Uns.

( rozhovor pro regiomusik.de )

KONCERT V PRAZE!!!

24. prosince 2012 v 15:55 | Andrea
AHOJ VŠEM!

Dárek od kluků k Vánocům měl být oznámení termínu koncertu v Praze, bohužel, organizátor koncert zrušil, ale kluci se snaží přijet i tak! Teď jsme ale na řadě my! Musíme klukům ukázat, že o ně stojíme, že mají pro koho přijet hrát. Proto prosím, pokud ještě nejste na FB ve skupině KILLERPILZE CZ, která podporuje tento blog, dejte like, dozvíte se všechny novinky. Mám v hlavě tolik plánů, tolik akcí a věcí, ale potřebuju na to vás, lidi, fanoušky! Tak se připojte a dostaňme spolu kluky zpět do ČR!

Krásné Vánoce
Andrea

Francouzská část turné GRELL TOUR 2013

24. prosince 2012 v 14:41 | Andrea |  Termines

FRANCIE, jsme zpět!
a pro všechny ostatní: děkuji za vaši neuvěřitelnou podporu. Znamená to pro nás moc. Album je hotové, budeme nabíjet naše baterie a těšit se na velmi vzrušující 2013. Grell je něco, co chceme předat vám všem.
Kvalitní čas se svými blízkými.
Díky za všechno.

24. dubna 2013 - Štrasburk
25. dubna 2013 - Lyon
26. dubna 2013 - Bordeaux
27. dubna 2013 - Paříž
28. dubna 2013 - Lille


Krásné Vánoce! ♥

24. prosince 2012 v 12:07 | Andrea