Červen 2012

PROPAGACE!

25. června 2012 v 0:12 | Andrea |  news
AHOJ!
Hlásím se Vám s důležitou zprávou. Všem a určitě i Vám, kluci chybí. Od roku 2007 tu nebyli a kdo to může změnit?

TY!

Potřebujeme, aby jste jako správní fanoušci začali propagovat svou oblíbenou kapelu a pomohli nám tak dát najevo zájem o uspořádání koncertu, protože bez propagace k nám kluci nedorazí - to mám černé na bílém přímo od Johannese.
Vím, že né každý má čas rozesílat e-maily a vymýšlet dlouhé slohy o přesvědčování rádií či hudebních stanic, aby kluky hrály a aby o nich tak daly vědět všem, proto jsem pro vás připravila seznam takových hlavních mailových adres a základní email, ve kterém je vše podstatné proto, aby ten, kdo e-mail obdrží pochopil, co po něm chceme.
Potřebujeme, aby jste e-maily rozesílaly, protože čím víc budou mít rádia a hudební stanice došlých mailů, tím máme větší šanci, že si nás všimnou a konečně se něco změní, proto vás prosím, DRŽTE PŘI SOBĚ A POMOŽTE NÁM, ALE ZÁROVEŇ I SAMI SOBĚ!

podoba e-mailu

Dobrý den,
píši s jedinou prosbou. Jsem fanynka/fanoušek německé kapely Killerpilze a jelikož u nás tato kapela není vůbec hrána v rádiích/v hudebních stanicích ( podle toho, kam zrovna píšete ) , rozhodl(a) jsem se napsat zrovna vám a poprosit vás o pomoct. Snažíme se do České Republiky kluky dostat, ale bez pomoci rádií/hudebních stanic to nedokážeme.

Děkuji moc
S přáním hezké dne . . . . . . .

pár e-mailovýh adres

ocko@ocko.tv
infomtv@mtv.cz
studio@radiobeat.cz
promo@fajnradio.cz
program@kiss98.cz

A jako hlavní Vás prosím o posílání e-mailů do klubu Rock Café, kde jak víte kluci vystupovali! U nich máme největší šanci, aby nám pomohli s uspořádáním koncertu, ale musí vidět nějaký zájem!

e-mail

Dobrý den,

jsem fanynka/fanoušek kapely Killerpilze. Českým fanouškům kluci chybí, a protože vy jste ti, u kterých kapela byla naposledy, píši Vám. Potřebovali bychom pomoct s uspořádáním koncertu. Jsme ve spojení s kapelou a zajištění klubu nechali na nás a jelikož u vás už jednou byli, napadli jste nás jako první vy. Bylo by možné se s vámi v tomhle směru dále domlouvat? Bylo by to pro nás skvělé. O koncert zájem je jak ze strany fanoušků, tak ze strany kapely.

Děkuju za odpověď
S přáním hezké dne . . . . .

e-mailová adresa klubu Rock Café : tereza@rockcafe.cz

POMOŽTE NÁM I VÁM DOSTAT KLUKY ZPĚT DO ČESKÉ REPUBLIKY!

STOJÍ VÁS TO JEN PÁR MINUT!


Fotka kluků z Vídně

24. června 2012 v 22:52 | Andrea |  osobní fotky

DESIGN

7. června 2012 v 0:42 | Andrea
Pozdě v noci, ale hlásím se s novým designem! Dala jsem si fakt záležet, není dokonalý, protože nejsem profík, ale jsem spokojená, tak snad se bude líbit i Vám! Je to úplně něco jiného, než tu kdy bylo.

Líbí se? :)

Rekonstrukce

5. června 2012 v 17:11 | Andrea
V následujících dne zde bude probíhat rekonstrukce, protože tenhle design je tu jen dočasně, aby tu nebylo takové černo, které tu bylo. Takže se omlouvám, že blog bude rozházený, že vám pár dní nebude sedět design, ale chci ho udělat pořádně, tak snad budu mít múzu. :)

Mějte se zatím krásně a já se budu snažit pohnout!